Alla priser visas inklusive moms


 

Kontakta oss

Besöksadress:
Stora Badhusgatan 32
411 21 GÖTEBORG

Postadress: Surbrunnsgatan 6  
411 19 Göteborg

Tel. 031-137001
Fax.031-137905
E-post.  info@lasetgbg.se


Vår telefontid är 07.30-16.00

Öppettider:
Mån-Tors:  07.30-16.00
Fredagar   07.30-15.00

Dag före röd dag och helgdag
07.30-13.00
Lördag och söndag stängt

 

 

 

Vi som arbetar på Låset är:

Marlon
Marlon Almqvist
Projektledare iLOQ
marlon@lasetgbg.se
Tel. 0703-137118


Björn Mogren
Säkerhetstekniker
Bjorn@lasetgbg.se
Tel. 031-137001

Tobias
Tobias Marin
Butik/Verkstad
Tobias@lasetgbg.se
Tel. 031-137001


Mika Wennersten
Låstekniker
mika@lasetgbg.se
Tel. 0709-130842


Gavin Masterson
Butik/Verkstad
gavin@lasetgbg.se
Tel. 031-137001


Martin Dennås
VD
martin@lasetgbg.se
Tel. 031-137001

 

 

 

 

Alla priser visas inklusive moms