Kontakta oss

Besöksadress:
Stora Badhusgatan 32
411 21 GÖTEBORG

Postadress: Surbrunnsgatan 6  
411 19 Göteborg

Tel. 031-137001
Fax.031-137905
E-post.  info@lasetgbg.se

 
                                                     

Öppettider:
Mån-Tors:  07.30-16.00
Fre:            07.30-15.00
Dag före röd dag och helgdag
07.30-14.00
Lördag och söndag stängt


 

Vi som arbetar på Låset är:


Kenneth Nyström VD
Innehavare av Mästarbrev
kenneth@lasetgbg.se


Björn Mogren
Delägare/Säkerhetstekniker
bjorn@lasetgbg.se


Helene Nyström
GDPR/ Ekonomi/
Administration/ Personalansvarig
helene@lasetgbg.se
Telefon: 0727-137014


Lars Dahlgren
Säkerhetstekniker / Montör
lasse@lasetgbg.se


Mika Wennersten
Låstekniker
mika@lasetgbg.se

Tobias
Tobias Marin
Lärling
Tobias@lasetgbg.se


Mikel Dahlgren
Butikschef / Säkerhetstekniker /
lagerchef
mikel@lasetgbg.se

Marlon
Marlon Almqvist
Projektledare Iloq
marlon@lasetgbg.se

 

Alla priser visas inklusive moms